×

Kies uw gemeente/straat

We geven je graag informatie op maat.
Selecteer hier jouw gemeente en straat.

Kies je gemeente/straat

Jouw gemeente niet in deze lijst?

Bent je op zoek naar ‘onderwijs en vorming’, geef dan het adres van je school in.

Voor alle andere bezoekers die niet een gemeente uit de werkingsgebied van IOK en IOK Afvalbeheer wonen of werken, geef ‘Geel’ en ‘Antwerpseweg’ in.

T 014 58 09 91        Vacatures  /  Contact          

Energiehuis Kempen

Wil je je energiefactuur verlagen?  Of staan er renovatiewerken op de planning?Logo Energiehuis Kempen 

Bij het Energiehuis krijg je een antwoord op al je vragen rond wonen energie(besparing). 

Het Energiehuis is een initiatief van de Vlaamse overheid, dat je wegwijs maakt in de verschillende (steun)maatregelen voor energie-investeringen en renovatiewerken. 

Zoek hieronder je gemeente om te kijken waar je terecht kan met je vragen. Voor u langsgaat bij het loket, neemt u best eerst contact op om een afspraak te maken. Voor vragen over de Vlaamse Energielening, zie www.iok.be/energielening 

GemeenteMailTelefoonAdres
Arendonkgrondgebiedszaken@arendonk.be014 40 90 60Vrijheid 29, 2370 Arendonk
Baarle-Hertoggemeente@baarle-hertog.be014 69 80 70Parallelweg 1, 2387 Baarle-Hertog
Baleninfo@balen.be014 74 40 40Vredelaan 1, 2490 Balen
Beersewonen@stadsregioturnhout.be014 44 33 95Heilaarstraat 6, 2340 Beerse
Desselbouw@dessel.be014 38 99 20Hannekestraat 1, 2480 Dessel
Geelgrondgebondenzaken@geel.be014 56 60 00Werft 20, 2440 Geel
Grobbendonkomgeving@grobbendonk.be014 51 10 20Boudewijnstraat 4, 2280 Grobbendonk
Heist-op-den-Bergleefomgeving@heist-op-den-berg.be015 23 74 00Leopoldlei 40, 2220 Heist-op-den-Berg
Herentalsinfo@herentals.be014 28 50 50Augustijnenlaan 30, 2200 Herentals
Herenthoutbouwen.wonen@herenthout.be014 50 21 21Bouwelse Steenweg 8, 2270 Herenthout
Herseltonthaal@herselt.be014 53 90 00Kerkstraat 1, 2230 Herselt
Hoogstratenwonen@hoogstraten.be03 340 19 19Vrijheid 149, 2320 Hoogstraten
Hulshoutinfo@hulshout.be015 22 40 11Professor Dr. Vital Celenplein 2, 2235 Hulshout
Kasterleeinfo@kasterlee.be014 85 00 01Markt 1, 2460 Kasterlee
Laakdalomgeving@laakdal.be013 67 01 10Markt 19, 2430 Laakdal
Lillemilieu@lille.be014 88 20 10Rechtestraat 44, 2275 Lille
Meerhoutinfo@meerhout.be014 24 99 20Markt 1, 2450 Meerhout
Merksplasomgeving@merksplas.be014 63 94 00Markt 1, 2330 Merksplas
Molcommunicatie@gemeentemol.be014 33 07 11Molenhoekstraat 2, 2400 Mol
Nijleninfo@nijlen.be03 410 02 11Kerkstraat 4, 2560 Nijlen
Olenomgeving@olen.be014 27 95 08Boekel 7, 2250 Olen
Oud-Turnhoutwonen@stadsregioturnhout.be014 44 33 95Dorp 31, 2360 Oud-Turnhout
Ravelsbouwdienst@ravels.be014 65 41 71Gemeentelaan 60, 2381 Ravels
Retieomgeving@retie.be014 38 92 30Markt 1, 2470 Retie
Rijkevorselomgeving@rijkevorsel.be03 340 00 20Molenstraat 5, 2310 Rijkevorsel
Turnhoutwonen@stadsregioturnhout.be014 44 33 95Campus Blairon 200, 2300 Turnhout
Vorselaarinfo@vorselaar.be014 50 11 01Markt 14, 2290 Vorselaar
Vosselaarwonen@stadsregioturnhout.be014 44 33 95Cingel 7, 2350 Vosselaar
Westerloinfo@westerlo.be014 54 75 75Boerenkrijglaan 61, 2260 Westerlo